176b9a28c114b502a6c48bb84988efa1b_3a15a3.jpg
o li­tości mo­ja głowa: czas na re­laks - krzyczą słowa!

Każdemu z nas potrzebny jest relaks, bo jest rzeczą niemożliwą życie bez przyjemności . Odpoczywamy w różny sposób: jedni chcą się wyciszyć i czytają książki, drudzy natomiast wolą iść na imprezę z przyjaciółmi, a jeszcze inni idą popracować na przykład w ogródku . Relaks najszybciej poprawia nasze samopoczucie. Każdy z nas powinien znaleźć codzienni odrobinę czasu na przyjemność, szczególnie w okresie jesiennym, kiedy za oknem jesienna szaruga. W dzisiejszym artykule chciałabym przedstawić moje sposoby na relaks.

Oglądanie telewizji- chyba każdy lubi spędzać przy oglądaniu ulubionego serialu, programu przyrodniczego albo kibicując uczestnikom teleturniejów.
Czytanie książek- pozwala pobudzić naszą wyobraźnię i spędzić miło czas. W dodatku dzięki książkom uczymy się poprawnej pisowni wyrazów. Ten milo spędzony czas to przyjemne z pożytecznym.
Wysiłek fizyczny- pozwala pobudzić nasze ciało i umysł, poprawić j nastrój. Warto również pamiętać, że ruch to zdrowie, dzięki temu mamy lepsza kondycję fizyczną.
Zakupy- to świetny odpoczynek. Zabieramy najlepsza kumpelę i wpadamy w zakupowy szał… A po zakupach małe co nieco np. lody.
Spacer w lesie- pozwala wyciszyć się i zregenerować siły. W dodatku w okresie jesiennym możemy nazbierać koszyk grzybów. Warto także pamiętać, że w lesie jest bardzo zdrowe powietrze.

A jak mi już nic nie pomaga to wtedy… śpiewam, bo to lubię najbardziej, albo słucham muzyki.

Oto moje najczęstsze sposoby na relaks. A ty jak spędzasz swój wolny czas?