Pierwsze zwyciestwo “płytek”

Siedemnastego maja br roku odbył się mecz  na stadionie KS Ceramiki Opoczno. Drużyna  podejmowała  rywala o trzy pozycje niższego w tabeli rozgrywek  : Junior Mechanika Radomsko. Miejsce zajmowane mówi,  że przeciwnik nie powinien sprawiać problemów gospodarzom spotkania i tak było lecz znaczną przewagę można było dostrzec dopiero w drugiej połowie . Początek  spotkania patrząc na wynik 1:1 był zacięty lecz grę ewidentnie prowadziła Ceramika  stwarzając  sobie dogodne sytuacje lecz ich skuteczność w 45 minutach była ,jak widać,  po rezultacie niezbyt skuteczna. Początek drugiej połowy zaczął się szybkim doskokiem ze strony gości lecz mimo presji na obrońcach nie popełnili błędów i nie padła druga bramka dla Radomska. Z kolejnymi minutami drużyna gości słabła, można wnioskować że nie przepracowali okresu przygotowawczego od początku do końca. O gospodarzach można powiedzieć  wręcz przeciwnie  : z każdą  minutą dawała im świeżości w nogach i każda z akcji była przemyślana i rozegrana w szybkim tempie. Przeciwnicy nie mogąc wyjść ze swojej połowy pod naporem Ceramiki wyjmowali piłkę z siatki drugi jak i trzeci raz. Wyłącznie szczęście trzymało Mechanika przed straceniem kolejnych bramek. Spotkanie dobiegało końca i gdy wybiła 90 minuta spotkania sędzia nie przedłużał jednostronnego widowiska . Można było zobaczyć bardzo dobrze dysponowaną drużynę KS Ceramikę  Opoczno i mamy nadzieje iż  to spotkanie wprowadzi “płytki” na passę  zwycięstw.