Kolejne zwycięstwo młodych piłkarzy Ceramiki!

Dnia 30.05.2015 na stadionie Ceramiki odbyły się derby pomiędzy LKS Mniszków a Ceramiką Opoczno. Gospodarze od początku meczu dominowali na każdym metrze boiska. Ambitna gra piłkarzy Ceramiki przyniosła już efekt w pierwszej połowie. Łukasz Grzybek dobrze zachował się w polu karnym i zamienił wrzutkę kolegi na efektowną bramkę. Mimo strzelonej bramki gospodarze nie spuszczali z tonu.  Jeszcze w pierwszej połowie Adam Kowalczyk po znakomitym dryblingu wywalczył rzut karny. Niestety strzelec pierwszego gola nie zamienił go na bramkę. Znakomitą interwencją popisał się młody bramkarz LKS Mniszków Szymon Natkański. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-0. Po przerwie mecz wyglądał identycznie jak w pierwszych 45 minutach. Ceramika dążyła do podwyższenia wyniku. Udało się to Wojtkowi Tyczyńskiemu po oddaniu strzału z dystansu. W tej sytuacji młody bramkarz LKS nie zachował się zbyt dobrze. Po utracie drugiej bramki zespół Mniszkowa ruszył do ataku, ale nie przyniosło im to większego skutku. Mecz na boisku Ceramiki, zakończył się zwycięstwem gospodarzy.

W następnej kolejce piłkarze Ceramiki zagrają na wyjeździe z KS Poświętne.