IMG_20160427_065318.jpg

Uwielbiam koty (mam w domu dwa) oraz „Gwiezdne wojny” i jeszcze gry komputerowe i przeróżne ciekawostki. Jakiś czas temu wpadł mi do głowy pomysł: ,,Czemu nie połączyć tego w jedno”.

Tak wymyśliłem cat wars. To miała być gra komputerowa z mnóstwem ciekawych akcji, oczywiście główną rolę miały grać w niej koty. Przez wiele miesięcy próbowałem zrobić grę na ten temat, siedziałem długo w nocy. Mama wciąż odganiała mnie od komputera, żebym odrobił lekcje, posprzątał i takie tam, a ja myślałem tylko o jednym, o kocich bitwach. Jednak to nie było proste zadanie. Stworzenie gry wymaga dużo czasu, wiedzy i umiejętności. Odłożyłem projekt na jakiś czas. Muszę się lepiej do niego przygotować.

Zacznę od napisania książki o kocich wojnach, na podstawie której wrócę do tematu gry komputerowej. W tym czasie będę także doskonalił umiejętności programowania.

Niestety napisanie książki wymaga dużo czasu, więc nie wiem, kiedy ją wydam. Wierzę jednak, że zarówno książka, jak również gra zostaną kiedyś przeze mnie ukończone.

A wy jak myślicie, czy mój pomysł jest ciekawy?